Jeżeli ktoś z Was zapytałby dlaczego właściwie założyliśmy Azymut, to trzeba powiedzieć, że po to, by dbać o jakość. Jakość nie tylko naszej pracy harcerskiej, ale też – chociaż to może trochę nieskromne – jakość tego, jak wyglądają harcerskie media.

I dlatego dzisiaj przedstawiamy Wam coś nowego. Podcast, który nazwaliśmy Rozmowy Azymutu.

To rozmowy z ludźmi, którzy tworzą nasz związek, którzy mają na niego wpływ. I chyba nie ma lepszej osoby, która by mogła być gościem pierwszego odcinka, od Naczelnika Harcerzy, hm. Michała Markowicza.

Z Naczelnikiem, po pierwszym roku jego kadencji, rozmawiamy więc o tym jak wyglądał jego program, jak jest dzisiaj realizowany, jak on patrzy na Organizację Harcerzy i co nas czeka w nadchodzącym roku. Nie jest to rozmowa krótka, chociaż zdecydowanie mogłaby być dłuższa i moglibyśmy poruszyć dużo więcej tematów.

Napiszcie w komentarzach, co o tym myślicie, co może my powinniśmy poprawić w przyszłości. Mamy nadzieję, że już niedługo usłyszycie kolejny odcinek!

Słuchaj też na Buzzsprout, Spotify lub Apple Podcasts.