Przejdź do treści

Konkurs: Zgarnij jedną z 3 książek Tomasza Maracewicza

Udostępnij:

Konkurs: Zgarnij jedną z 3 książek Tomasza Maracewicza

Ogłaszamy konkurs!

Wyślij nam plan na grę drużyny skupioną na zastępach i zgarnij jedną z 3 książek Tomasza Maracewicza „Harcerstwo to gra: podręcznik dla zastępowych”!

Druhu drużynowy, druhu przyboczny! Wyślij nam maila z planem gry dla całej drużyny, która jest skupiona na zastępach – współzawodnictwie między nimi, ich samodzielności lub przeżyciu przygody. Może być długa, może być krótka, do zrobienia w mieście lub w lesie. Chcemy opublikować najciekawsze pomysły na naszym portalu i obdarować 3 najlepszych autorów nowymi książkami Tomasza Maracewicza wydanymi przez Jakobstaf !: „Harcerstwo to gra: podręcznik dla zastępowych”. Możecie je rozdać dalej Waszym zastępowym, zachować w biblioteczce drużyny albo postawić na własnej półce i nikomu nie pozwolić dotknąć.

Zwycięzcy zostaną wybrani przez niezależną Komisję Kontroli Gier i Konkursów Azymutu, a nagrody wysłane pocztą tradycyjną (ważne: trzeba posiadać adres zamieszkania). Redakcja zastrzega sobie prawo do opublikowania najciekawszych gier na Azymucie!

Plan gry ślij na [email protected]
W tytule maila możesz wpisać „Gra dla zastępów”
Konkurs kończy się 12.11.2019!

Przeczytaj także

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *